Doneren?

Heeft u ook materialen die u wilt doneren aan Prótesis de Mama? Dit kan via onze inzamelpunten. Kijk voor de deelnemende winkeliers op onze website hier. Het is ook mogelijk uw donatie per post direct naar ons te versturen. Neem hiervoor contact op met Liny van der Heijden. Zie onderstaande contactgegevens. Het doneren van prothesen en aanverwante materialen is maar voor een kleine groep in Nederland mogelijk. Onze stichting op een andere manier steunen kan ook door een financiële bijdrage te leveren. U kunt uw donatie storten op rekeningnummer

NL21 INGB 0659 5451 28  t.n.v. PC van der Heijden o.v.v. Stichting Prótesis de Mama

 

Indien u een financiële donatie stort op ons rekeningnummer zouden wij het op prijs stellen als u tevens een email stuurt met uw contactgegevens. Wij vinden het fijn als we persoonlijk kunnen bedanken voor uw donatie. Wij willen u in het vervolg ook graag op de hoogte houden van de ontwikkelingen binnen onze stichting.

 

Contact

Voor vragen of infomatie kunt u contact opnemen met Liny van der Heijden (voorzitter):
Stichting Prótesis de Mama para Alas por la Vida
E-mail: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien.
Telefoon: +31 (0) 6 41 29 03 74
Bankrekeningnummer: NL21 INGB 0659 5451 28 t.n.v. PC van der Heijden o.v.v. Stichting Prótesis de Mama
RSIN nr.: 852979745

 

 

U kunt u volgen op Facebook: https://www.facebook.com/stichtingprotesisdemama/