Inzamelpunten:

Cuba Travel Network te Amsterdam: Alexander Boersstraat 60, 1071 KZ Amsterdam

Huidtherapie Jordaan te Amsterdam: http://www.huidtherapie-jordaan.nl

Van der Burgh Lingerie te Rosmalen: http://www.burghlingerie.nl

Vermolen Lingerie te Doetinchem: http://www.vermolenlingerie.nl/

Pieternel Lingerie te Eindhoven: http://www.pieternellingerie.nl

Pieternel Lingerie te Deurne: http://www.pieterneldeurne.nl

L'Hirondelle Lingerie te Kapelle: http://www.lhirondelle-lingerie.nl/

Oldekamp Medisch te Spijkenisse: http://www.oldekamp.nl

Louisana Bodyfashion te Rotterdam: https://www.louisana.nl/

Ankie Care 4 you te Oirsbeek: http://www.ankiecare4you.nl/

Elands Body Fashion te Culemborg: http://www.elands.nl/

Anny Willemsen Medische Speciaalzaak te Boekel: http://www.annywillemsen.nl/

Van der Linde Lingerie te Bleiswijk: http://www.vanderlindelingerie.nl/

Fa. Sponken Rivierenland Ziekenhuis te Tiel: http://www.zrt.nl

Mammacare Alkmaar: http://www.otheiloo.nl/hulpmiddelen/mammacare.html

Meijer Orthopedie te Hilversum:  http://www.meijerorthopedie.nl/

Care Speciaal te Alblasserdam: http://www.carespeciaal.nl/

Body care te Sint Pancras: http://www.bodycarenellyteensma.nl

Westfriesgasthuis te Hoorn: http://www.westfriesgasthuis.nl

Lingerie Donna te Veenendaal: http://www.lingerie-donna.nl

Beautycorner Carolina te Utrecht: http://www.thebeautycorner.nl  Graag eerst even bellen. Tel: 06-51969519

Pavette @ All te Deventer: http://www.pavette.nl

Pavette @ All te Apeldoorn: http://www.pavette.nl

Pavette @ All te Gorssel: http://www.pavette.nl

Pavette @ All te Schalkhaar: http://www.pavette.nl

New Grace te Helmond: http://newgrace.nl of http://www.leenenhuidtherapie.nl

Elkerliek Ziekenhuis te Helmond: http://www.elkerliek.nl

Vicki Brownhuis te 's-Hertogenbosch: http://www.vbrownhuis.nl/

May Way te Venlo: http://www.maywaylingerie.nl

Pé bodywear lingerie en mammacare te Geleen: http://www.pebodywear.nl

Pruikensalon Natascha te Vlierden: http://www.pruikensalon.nl

C Care, mammacare praktijk te Zevenbergen: http://www.mammacarepraktijk.nl

Krimpenfort Lingerie te Gorinchem: http://www.krimpenfortlingerie.nl

Ma-Care te Maastricht: http://www.ma-care.nl

Care by Stultiens te Weert: http://www.carebystultiens.nl

eMJe te Ridderkerk: http://www.emje.nl

Ray van den Berg kappers & Haarwerken te Beverwijk: http://vandenbergkappers.nl

Past - Elle te Vlaardingen: http://past-elle.nl

Livano lingerie te Geldrop: http://www.livano.nl

Sterrin te Heeswijk Dinter: http://www.sterrin.nl

van Beek mode te Voorthuizen: http://www.vanbeek-mode.nl

Pure mammacare te Deurne: http:// Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien.

Breast Care te Venray: http://www.breastcareria.nl

Huidtherapie Meppel te Meppel: http://www.huidtherapiemeppel.nl

 

 

 

 

Sponsoren:

Triumph Cargo te Oud Beierland: www.triumphcargo.com

Cuba Travel Network te Havana en Amsterdam: www.cubatravelnetwork.com

 

 

Overig:

De ambassade van Cuba met een artikel over borstprotheses: http://www.cubadiplomatica.cu/holanda/EN/Solidarity/withCubafromNetherlands/tabid/15186/ctl/Details/mid/24146/ItemID/15488/Default.aspx

Fluit & zo: http://www.fluitenzo.com/Web/index.php/nieuws/34-nieuws/73-cuba

Art Specially: http://www.artspecially.nl/

Alas por la vida in Cuba (tv fragment 1): http://teveo.icrt.cu/qauqge/

Alas por la vida in Cuba (tv fragment 2): http://teveo.icrt.cu/jv8jp6/

Docente Spaans: Deisi Vivas Sanchez: http://www.spaanselesdenbosch.nl/

Webdesign: JB