Dr. Alexis bezoekt Nederland!

Op uitnodiging van onze stichting is Dr. Alexis Cantero naar Nederland gekomen. Hij arriveerde op 3 juni 2014 en is een maand lang bij ons geweest. In deze periode bracht onze stichting samen met Dr. Alexis een bezoek aan verschillende ziekenhuizen om te praten over preventief onderzoek en nieuwe ontwikkelingen in de behandelmethodes tegen borstkanker. Daarnaast kreeg Dr. Alexis een cursus aangeboden over de verschillende borstprothesen en de toepassing ervan. We brachten bezoeken aan prothesenleveranciers, oedeemtherapeuten en verschillende winkels/bedrijven die voor ons prothesen, lingerie en pruiken inzamelen. Heel bijzonder was zijn aanwezigheid op onze "Fiesta Cubana", de eerste benefietavond voor onze stichting. De komst van Dr. Alexis was een hoogtepunt voor onze samenwerking!

 

      

           

 

      

      

 Op z'n tijd ook een hapje en een drankje. En....je kunt niet in Den Bosch zijn geweest zonder het eten van een Bossche Bol.